Zaproszenia - 2014 r.

26   marca  2014

Przewodniczący Zarządu Tadeusz Garbarek,   Związku Spółek Wodnych w Jarocinie na Walne Zgromadzenie Członków – Delegatów

 

13  marca  2014.

Przewodnicząca Koła Pani Halina Jędrzejak  Zarząd i Członkowie Koła Nr 8 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Jarocinie. 

 

12  marca  2014.

Gminna Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Jaraczewie na Gminny DZIEŃ KOBIET


10  marca  2014.

Przewodniczący  Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej Marcin Krawczyk do udziału w FORUM ROLNICZYM POWIATU JAROCIŃSKIEGO

 

1  -2  marca  2014.

Zarząd Klubu IPPON JAROCIN na Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzików oraz Juniorów Młodszych i Juniorów w JUDO

 

1   marca  2014.

Prezes Zarządu  por. Eugeniusz Marek i W-ce Prezes Henryk Musielak Oddziału Związku Inwalidów Wojennych RP w Jarocinie;  na uroczystość 95 Rocznicy Związku

Organizatorzy Projektu „ JAROCIN – IKONA POLSKIEGO ROCKA „ na I Festiwal Piosenki Rockowej

 

14  luty  2014.

Jarociński Klub Sportowy „ Jarota „ Jarocin; na Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze

 

30  stycznia  2014.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie st. bryg. Kazimierz Cieślak na naradę roczną podsumowującą działalność Komendy Powiatowej PSP w Jarocinie za rok 2013.

 

21  stycznia  2014.

Prezes Zarządu Piotr Piotrowicz Południowej Oficyny Wydawniczej Sp. z o.o. na uroczystość otwarcia siedziby Multimedialnego Centrum Komunikacji.

 

14  stycznia  2014.

Gminne Stowarzyszenie Diabetyków „ Insulina” w Jaraczewie. na uroczyste spotkanie opłatkowo -noworoczne. Zaproszenie podpisał Prezes p. Czesław Gowra. 

 

6  stycznia  2014.

p. Marcin Półrolniczak Prezes Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Jarocinie, p. Andrzej Czajka Prezes Zarządu Gminnego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Jaraczewie, p. Teresa Magda Radna Rady Gminy w Jaraczewie na; spotkanie noworoczne członków i sympatykow Polskiego Stronnictwa w powiecie jarocińskim.

 

5  stycznia  2014.

p. Stanisław Martuzalski Burmistrz Jarocina na spotkanie z jego Ekscelencji Biskupa Diecezji Kaliskiej Edwarda Janiaka z mieszkańcami Gminy Jarocin.

2012-2018 © Bank Spółdzielczy w Jarocinie
wykonanie: ITCOMPUTERPARTNER