Przelewy natychmiastowe Express Elixir

Uprzejmie informujemy, że klienci Banku Spółdzielczego w Jarocinie mogą korzystać z systemu przelewów natychmiastowych Express ELIXIR.

Przelew Express ELIXIR jest realizowany w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy. Usługa jest dostępna dla klientów detalicznych, korporacyjnych i bankowości mobilnej. Limit pojedynczej transakcji wynosi 25.000 zł.

Lista banków realizujących przelewy Express ELIXIR dostępna jest na stronie internetowej KIR - tabela dostępności usługi.

Przelew natychmiastowy można zrealizować tak samo łatwo jak tradycyjny. Wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości elektronicznej lub aplikację mobilną i wybrać opcję natychmiastowego przelewu Express Elixir. Po zaakceptowaniu transakcji, pieniądze bezpiecznie trafią do odbiorcy w ciągu kilku sekund.

Express Elixir obsługuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., która od ponad 20 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

2012-2018 © Bank Spółdzielczy w Jarocinie
wykonanie: ITCOMPUTERPARTNER